O nás

Partnerský program

Ponúkame Vám obchodnú spoluprácu v oblasti predaja domén a webhostingových služieb. V rámci spolupráce máme pre našich partnerov dva modely spolupráce.

Reseller

Pri tomto modele dostanete zľavu na všetky nami ponúkané služby, ktoré potom fakturujete Vašim zákazníkom a vystupujete tak ako virtuálny provider. Všetky objednané domény a webhosting tak môžete manažovať v našom web rozhraní pomocou jedného prihlasovacieho mena. Ako dizajnér, programátor alebo webmaster tak máte všetky heslá, databázy a FTP účty hneď po ruke.

image

Dealer

Tento model spolupráce je hlavne o sprostredkovaní predaja alebo odporučení našich produktov Vašim zákazníkom. My sa staráme o zákazníka, a taktiež o fakturáciu. Vy následne dostanete províziu za sprostredkovanie predaja. Tento model spolupráce je pre Vás výhodný, pokiaľ nechcete vystupovať ako poskytovateľ webhostingových služieb. A ponúkate Vášmu zákazníkovi špecializované služby ako web dizajn, SEO, marketingové služby alebo iné IT služby.

image


Výška a sledovanie aktuálneho stavu vašej provízie

Aktuálnu výšku provízie je možne sledovať pomocou modulu, ku ktorému budete mať ako náš obchodný partner prístup na adrese: http://moj.syphon.sk
V prípade záujmu o obchodnú spoluprácu, prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie predaj@syphon.sk

Je doména voľná?

Zadajte názov domény ktorú si želáte overiť a zaregistrovať.